AP EXPERT 2020 – sprawdź swoje umiejętności!

Siódmy raz z rzędu mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w promocji AP EXPERT ukierunkowanej na rozwój wiedzy i umiejętności mechaników. W tym roku wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy 125 miejsce w Wielkim Finale dla najlepszych uczestników. Jak w latach minionych liczyć się będą zakupy na wybranym asortymencie, ale i wiedza, bez której w tym roku żaden uczestnik nie będzie mógł przystąpić do Wielkiego Finału. W trakcie trwania promocji będzie można zdobyć dodatkowe Specjalne Zaproszenia, które skrócą ścieżkę do walki o nagrodę główną. Należy być czujnym. W tym roku Wielki Finał odbędzie się w dniach 11-13.09.2020 r. w hotelu Warszawianka w Jachrance oraz na terenie Toru Modlin.

Hotel Warszawianka – odpoczynek z kojącym widokiem
Ponownie zapraszamy Państwa do już znanego i cenionego obiektu. Komfortowe pokoje, wyśmienita kuchnia, a także prywatna plaża z przystanią zostaną na długo w Waszej pamięci.

Tor Modlin – motoryzacja na całego
Ten sam tor, inne emocje. 12 września zaprosimy Państwa na dzień pełen atrakcji, który wspólnie spędzimy na ternie Toru Modlin.

Co przygotujemy? Jak zawsze zaczniemy od zapoznania się z pełną oferta naszych Partnerów podczas targów, gdzie prócz praktycznych informacji będziecie mogli Państwo bezpośrednio omówić interesujące Was tematy z przedstawicielami firm. Nie zapominajmy też, w jakim celu się spotkamy! Na terenie toru odbędzie się ostatni etap zmagań o nagrodę główną oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” – Duży oraz Mały Finał Praktyczny. Jakie zadania przygotujemy w tym roku? O tym przekonamy się na miejscu.

Coś więcej? Tor Modlin to nie tylko targi i finał, to również świetna zabawa w doborowym towarzystwie. To motoryzacyjne emocje i sprawdzenie swoich umiejętności. Nawierzchnia sucha, mokra, błotnista? SUV, hatchback, a może jazda przez szarpak? Wiele emocji przed nami.

Wieczorna Gala – miłe zakończenie zmagań
Wieczorem zaprosimy wszystkich uczestników na wspaniały bankiet, gdzie po bardzo emocjonującym dniu poznamy w końcu nazwiska zwycięzców oraz osobę, która zdobędzie prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Zostaną wręczone nagrody, gratulacje, a wszystko zapiszemy na pamiątkowym zdjęciu. Po doskonałej kolacji przeniesiemy się w świat jeszcze lepszej zabawy w towarzystwie komika, uświetniony muzyką na żywo i tańcem do rana.

Widzimy się na miejscu 11 września!